Willa Słoneczna III- Bolszewo, M6

Willa Słoneczna III- Bolszewo, M6

Wejherowo

 

210,936zł

  • bolszewo_cam1
  • bolszewo_cam2
  • bolszewo_cam3
  • m6
  • piętro I-1

ID Nieruchomości :

 Brak

Udostępnij

Dodane do Ulubionych

Ulubione

Drukuj

Sypialnie

1

Łazienki

1

Powierzchnia

47.94 m2, m3

Rok Budowy

2021

Opis

M6

Willa Słoneczna to wyjątkowa inwestycja składająca się z 12 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu. Budynek zawiera również 12 miejsc postojowych, po jednym dla każdego lokalu oraz 9 komórek lokatorskich. Oferta skierowana do osób ceniących sobie zarówno ciszę i spokój, wysoki standard wykonania jak również funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Mieszkanie nr 6 znajduję się na 1 piętrze 2 piętrowego budynku. Nieruchomość o pow. 47,94m2 składa się z przedpokoju, łazienki, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, pokoju oraz sypialni. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 4,48m2. Ogrzewanie podłogowe, gazowe z pieca znajdującego się w kotłowni. Atutem jest również bliskość placówek edukacyjnych, obiektów sportowych i rekreacyjnych, przychodni zdrowia, sklepów oraz centrów handlowych. Obiekt powstaje od samego początku z myślą o mieszkańcach. Ustawne i przejrzyste układy pomieszczeń, odpowiednie nasłonecznienie oraz niewielka ilość mieszkań na klatce schodowej to niewątpliwie zalety kamienicy.

Polecamy! Powyższa oferta ma charakter informacyjny, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny klient wyraża zgodę na przetwarzanie wskazanych poniżej danych osobowych firmie Optimus Nieruchomości i Finanse Katarzyna Biedrzycka Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. ( t.j. Dz.U.Nr 101, poz 926 z 20002r. ze zm.) o ochronie danych osobowych przysługuje Tobie Szanowny Kliencie: dostęp do treści danych oraz prawie do ich poprawienia. wraz wnoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.

Nieruchomość na Mapie

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *